team

امروزه تکنولوژی مبنای پیشرفته بودن کشورها شناخته می‌شود. از این رو AI (هوش مصنوعی) در صدر جدول، به عنوان عنصر تعیین‌کننده این علم، با پررنگ‌تر کردن نقش خود در دستگاه‌ها و ابزارآلات، تاثیر به سزایی در پیشبرد این امر داشته است. همانطور که می‌دانید، رباتیک یکی از مظاهر اصلی ترکیب هوش مصنوعی و ابزارآلات مکانیکی است که امروزه خبرهای داغی را در سطح جهان، با خود به همراه دارد. 

رباتیک اسکول در سال ۹۸ فعالیت خود را با محوریت آموزش رباتیک از صفر تا صد، شروع کرد. این وب‌سایت با هدف جامعیت بخشیدن به مقوله مهم علم رباتیک در سطح کشور، امکانات زیادی را در این حوزه برای شما عزیزان فراهم کرده است. به صورت کلی در رباتیک اسکول میتوانید به سه روش به یادگیری رباتیک بپردازید:

بخش اول مربوط به آموزش آنلاین رباتیک است که از طریق Skype برگزار شده و ویدیوی هر جلسه تا یک ماه در دسترس دانش‌آموزان خواهد بود.

بخش دوم مربوط به آموزش آفلاین رباتیک است. به این صورت که می‌توانید از قسمت پکیج رباتیک در فروشگاه رباتیک، بسته به رده سنی و سطح آموزشی خود، پک رباتیک مورد نظر را خریداری کرده به صورت خودآموز و پروژه محور در منزل آموزش ببینید. اما فراموش نکنید در این روش تنها نیستید. اساتید به صورت روزانه آماده پاسخگویی به شما خواهند بود.

بخش سوم مربوط به آموزش حضوری است که شما بسته به موقعیت جغرافیایی خود می‌توانید در کلاس‌های حضوری رباتیک اِسکول، شرکت کنید. در حال حاضر، کلاس های رباتیک حضوری در پرند و تهران برگزار می‌شود.

در وبسایت رباتیک اسکول، علاوه بر آموزشگاه و فروشگاه رباتیک، امکانات دیگری نیز وجود دارد که مخصوص مدرسان رباتیک است. اگر تخصصی در زمینه آموزش ساخت ربات یا رباتیک تخصصی دارید، می‌توانید از طریق فرم موجود در صفحه ارتباط با ما، رزومه خود را برای ما ارسال کنید. ما در کمترین زمان آن‌ها را بررسی کرده و با شما تماس می‌گیریم.

فراموش نکنید که ما در وبسایت رباتیک اسکول مطالب رایگان بسیار زیادی هم داریم. مطالبی مثل قسمت کتابخانه رباتیک اسکول که می‌توانید از آخرین ربات‌های روز دنیا و همچنین مطالب آموزشی و کاربردی در زمینه رباتیک، برنامه نویسی و هوش مصنوعی، بهرمند شوید.

همینطور امکانات متعدد بسیار دیگری مانند تعیین تست سطح آموزشی، مسابقات رباتیک و…  که جهت تکمیل روند آموزش در رباتیک اسکول برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است. ما در رباتیک اسکول، هر چیزی از رباتیک را که بخواهید، فراهم کرده‌ایم.