آموزش ساخت ربات جنگجو

آموزش ساخت ربات جنگجو

آموزش ساخت ربات جنگجو

آموزش رباتیک در اصل شامل آموزش طراحی، تحلیل، کاربرد رباتیک و همچنین درک عملکرد یک ربات است. آموزش ساخت ربات جنگجو، ترم اول دوره مقدماتی آموزش رباتیک است که دانش‌آموزان در آن تمامی مباحث تحلیل، طراحی، ساخت ربات و انواع مکانیزم حرکتی ربات را از صفر یاد می‌گیرند.

این دوره آموزشی در 8 جلسه یک ساعته برگزار می‌شود و برای کودکان 6 تا 17 سال که می‌خواهند سرگرمی آموزش محور و متفاوتی را تجربه کنند، مناسب است.

سرفصل‌های دوره آموزش ساخت ربات جنگجو شامل:

است. پس از اتمام ترم اول دوره مقدماتی رباتیک، دانش‌آموز می‌تواند یک ربات جنگجوی کنترلی (مطابق با قوانین مسابقات رباتیک) را به تنهایی بسازد و عملکرد آن را به طور کامل توضیح دهد.

ثبت نام

آموزش ساخت ربات جنگجو

قیمت پک ربات : 365000 تومان

هزینه آموزش :415000 تومان


برای بررسی و ثبت نام در کلاس آموزش ساخت ربات نوریاب کلیک کنید.


برای بررسی و ثبت نام در کلاس آموزش ساخت ربات مسیریاب کلیک کنید.


برای بررسی و ثبت نام در کلاس آموزش ساخت ربات مانع‌یاب کلیک کنید.


برای بررسی و ثبت نام در کلاس آموزش ساخت ربات کنترلی و نوریاب کلیک کنید.


دانش آموزان پایان این ترم از آموزش رباتیک، علاوه بر اشراف کامل به الکترونیک و مکانیک ربات، قادر به ساخت کامل آن به تنهایی خواهند بود. تمامی دوره ها توسط مدرسین بسیار مجرب و به صورت آنلاین (کلاس مجازی) برگزار میشود. به همراه ارائه گواهی در پایان هر ترم، از طرف شرکت Robaticschool و دانشگاه آزاد اسلامی پرند

آموزش الکترونیک ربات آنالوگ


آموزش مکانیک ربات جنگجو


آموزش عملی قطعات الکترومکانیکی ربات


ساخت عملی ربات جنگجو 1


آشنایی با اصول مسابقات ربات جنگجو 1


جاباطری


شاسی ربات


پیچ و مهره


پیچ گوشتی


المان های اتصال بدنه


دو عدد کانکتور


چهار عدد سوکت مخابراتی


سه عدد گیربکس


پس از پرداخت طی 24 ساعت یک ایمیل حاوی لینک کلاس ، نام کاربری و کد ورود به کلاس توسط ایمیل info@robaticschool.com ارسال میشود .

روی لینک ارسال شده به ایمیلتان (در زمان های برگزاری کلاس) کلیک کنید


کد ارسال شده را وارد کنید و سپس دکمه enter کلیک کنید


نام کاربری هنگام ثبت نام وارد کرده اید را با دقت در کادر زیر وارد کنید و در انتها دکمه join را فشار دهید(توجه داشته باشید که نام کاربری را به درستی وارد کنید در غیر این صورت مدرس حضور شما را تایید نمی کند و نمیتوانید وارد کلاس شوید )


بعد از اتمام مراحل وارد صفحه زیر میشوید چند لحظه ای میبایست منتظر بمانید تا حضور شما توسط مدرس تایید شود

قوانین آموزش

کاربران نمی بایست نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار دیگران قرار دهند و هر شخصی تنها می بایست با نام کاربری و کد کلاس مربوط به خودش وارد سایت شده و از خدمات آن استفاده نماید.

درصورت اثبات عدم رعایت این موضوع کاربری مربوطه حذف و مسئولیت عواقب آن بعهده صاحب اصلی اطلاعات کاربری و شخص سوء استفاده کننده می باشد.

انتشار هرنوع محتوا (عکس پروفایل، متن، فیلم، کلاس آنلاین، آموزش، سوالات و آزمونها و …) مغایر کلاس ممنوع می باشد.

سایت خود را موظف می داند از انتشار مطالب مضر و نامناسب برای اقشار آسیب پذیر جامعه مثل کودکان و نوجوانان جلوگیری بعمل آمورد منتها مسئول عملکرد کاربر در سایت، شخص وی می باشد و همچنین نظارت بر عملکرد اقشار آسیب پذیر در سایت بر عهده اولیاء آنها خواهد بود.

چنانچه کاربران با ایجاد حساب‌های کاربری مختلف سعی در ایجاد اختلال در سایت و نرم افزارها و دیگر کاربران داشته باشند، بدون هیچگونه تذکری حساب کاربری آنها حذف و پیگرد قانونی خواهد داشت.

هنگام حضور در کلاسها مراقب حریم خصوصی خود باشید. مسئولیت سوء استفاده از اطلاعات حریم خصوصی شما که خودتان در اختیار دیگران قرار داده اید از قبیل تصویر و اطلاعات شخصیتان برعهده خودتان می باشد.

کلیه کاربران موظفند اطلاعات خواسته شده در سایت و توضیحات داده شده درباره خود، آموزشگاه، مدرسه، کلاس و هرگونه توضیحات دیگری را به درستی و صداقت و کامل در سایت ارائه نمایند. لذا مسئولیت هرگونه اشتباه یا عدم صداقت یا نقصان در ثبت اطلاعات که منجر به خسارت یا شکایت گردد متوجه شخص کاربر خواهد بود و از طرق ممکنه پیگیری مقتضی بعمل خواهد آمد.

سایت اجازه دارد هر گونه اطلاعات و عکس یا خدمات آموزشی ای که توسط کاربران در سایت ارسال و ارائه می‌شود یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به کاربران سامانه یا ایجاد شده توسط کاربران باشد را در صورت مغایرت با قوانین، هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند اصلاح یا حذف نماید.

سایت ممکن است شرایط استفاده از خدمات، نرم افزارها و وب سایت خود را در طول زمان تغییر دهد. این تغییرات از طریق شبکه های اجتماعی، سایت و نرم افزارهای سایت یا در قالب پیامک و یا ایمیل به تمامی کاربران اطلاع داده خواهد شد؛ صرف ادامه‌ی استفاده‌ی کاربر از خدمات سایت، اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول آن تلقی می‌‌گردد.

پرداخت هزینه کلاس توسط شرکت کننده و دریافت مبلغ کلاس توسط برگزار کننده و کلیه مبادلات مالی میبایست در سایت و از مسیر سایت انجام پذیرد و پرداخت یا دریافت مبلغ خارج از این مسیر موجب تضییع حقوق سایت بوده و با نقض کنندگان به طور مقتضی رفتار خواهد گردید.

ذخیره فیلم یا صدای کلاس تنها توسط مدرس یا با اجازه وی مجاز است، لذا ذخیره فیلم کلاس به هرطریقی توسط شرکت کنندگان و انتشار آن بدون اجازه مدرس و سایت مجاز نمی باشد و مصداق نقض قوانین کپی رایت خواهد بود و پیگرد قانونی خواهد داشت.

هرگونه تبلیغ علیه سایت و ضد تبلیغ در کلاسها و محتوای ارائه شده در سایت و تبلیغ سایتها و نرم افزارهای دیگر ممنوع می باشد.

هیچوقت اقدام به انتشار مطالب خصوصی خودتان و یا دیگران به امید اینکه طرف شما امین شماست نکنید، در دنیای اینترنت و فضای مجازی تضمین صد در صدی امنیت اطلاعات وجود ندارد.

هر فرد (شخص حقیقی) تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری است درصورت مشاهده تخلف تمام حسابهای کاربری شخص مسدود خواهد گردید.

در صورت نارضایتی از کلاس ها نهایتا تا جلسه دوم هر دوره، میتوانید ناراضایتی خود را اعلام کرده و هزینه آموزشی که پرداخت کرده اید را به طور کامل دریافت کنید.


قوانین کلاس

نکته لطفا حتی الامکان با لب تاب یا کامپیوتر شخصی وارد شوید و تا حد ممکن با موبایل وارد نشوید. لطفا حتما از سالم بودن میکروفون سیستم خود اطمینان حاصل کنید.
نکته کلاس ها دقیقا راس ساعت برگزار خواهند شد. حتما ده دقیقه قبل از زمان برگزاری کلاس آماده ی ورود به کلاس باشید.

 • سولات خود را در کلاس های رفع اشکال از قبل آماده کنید تا وقت شما تلف نشود.کماکان از هندزفری
 • استفاده کنید تا صدای اطرافتان کمتر به گوش برسد.
 • در هنگام اتصال به هیچ عنوان از ف.شکن استفاده نکنید.
 • در قسمت چت مطالب غیر درسی ننویسید.
 • اگر سوال شخصی از معلم خود دارید در گفتگوی شخصی بپرسید.
 • در نظر سنجی ها سریع شرکت کنید تا معلم زودتر از وضع کلاس آگاه شود.
 • اگر در حین برگزاری کلاس مشکلی پیش آمد، دکمه F5را بزنید.

سرویس 7 روزه بازگشت کالا

در صورتیکه به هر دلیلی از خرید خود منصرف شوند، تا 7 روز فرصت خواهند داشت تا کالای خریداری شده را عودت نمایند.

شروط لازم برای استفاده از 7 روز امکان عودت کالا:

 1. کالای خریداری شده از بسته بندی و پلمپ اولیه خارج نشده باشد و این امر به تایید کارشناسان فروشگاه برسد.
 2. کارتن و بسته بندی کالا کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد.
 3. مطابق قانون تجارت الکترونیکی امکان عودت کالا فقط شامل حال مصرف کنندگان بوده است. مصرف کننده شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه اقدام به خرید می کند؛ بر این اساس خریداران فروشگاه که به منظور تجارت یا شغل حرفه ای خود از فروشگاه خرید می نمایند، مصرف کننده محسوب نشده و امکان استفاده از شرط عودت را ندارند.
 4. در مواردی که عودت کالا از طریق پست یا باربری قرار است انجام گردد، کالا حتماً می بایست “بیمه” گردد و این مورد در قبض پستی و یا بیجک قید گردد. علاوه بر آن لازم است کالا به نحوی (با کارتن یا پلاستیک حبابی) بسته بندی گردد تا خود کالا و یا بسته بندی آن در حین ارسال آسیبی از نظر فنی و یا ظاهری نبیند. زیرا اگر کالا یا بسته بندی آن در حین ارسال به هر نحوی دچار آسیب، خدشه و یا ایراد ظاهری (از جمله نصب برچسب یا نوشتن هر گونه متن) گردد، امکان عودت آن وجود نخواهد داشت و از این حیث هیچگونه مسئولیتی بر عهده فروشگاه نخواهد بود.

نکته1: در این شرایط وجه کالا حداکثر ظرف 48 ساعت کاری پس از تایید کارشناسان فروشگاه، به حساب مشتری واریز خواهد شد.

نکته2: در این موارد هزینه ارسال و عودت کالا (هزینه رفت و برگشت) بر عهده مشتری می باشد.

مشاوره رایگان تیم سایت آموزشی و فروشگاهی رباتیک اسکول

با توجه به تنوع و گستردگی محصولات سایت آموزشی و فروشگاهی رباتیک اسکول ، انتخاب و خرید کالای مورد نظر بر اساس نیاز کاربران امری غیر قابل انکار و ضروری میباشد. از این رو تصمیم بر آن گرفتیم تا با به کارگیری کارشناسان مجرب و متخصص در حوزه محصولات فروشگاه، بتوانیم کاربرانی را که قصد خرید دارند در جهت صحیح راهنمایی کنیم. بنابراین کاربرانی که قصد خرید کالایی را دارند، میتوانند از طریق تماس با بخش مشاوره رایگان و با بهره گیری از دانش و تخصص کارشناسان فروشگاه اینترنتی رباتیک اِسکول نسبت به نیاز و بودجه خود اقدام به خرید کالای یا دوره ی مناسب نمایند.

خدمات فروشگاه اینترنتی رباتیک اِسکول:

02156219836  (شنبه تا پنجشنبه 18- 9  )

09352298008

سرویس تست 24 ساعته رباتیک اسکول

درصورت مشاهده هرگونه مشکل در محصول، با رباتیک اِسکول تماس حاصل فرمایید. توجه داشته باشید که این سرویس فقط 24 ساعت زمان بازگشت دارد.

نکته1: کلیه ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش کنترل و بررسی می‏‌شود

و در صورت تائید کارشناسان، کالا مشمول استفاده از این سرویس خواهد شد. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

نکته 2: برای محدوده خارج از تهران، بعد از دریافت کالا از پست یا باربری، مدت زمان 24 ساعته محاسبه خواهد شد.

برای خواندن کامل مقررات سایت رباتیک اسکول کلیک کنید

تاریخ بروزرسانی : 99/7/11ما را در اینستاگرام دنبال کنید @RobaticSchool