ربات چیپ سگ هوشمند شما !!

ربات چیپ سگ هوشمند شما !!

ربات چیپ سگ هوشمند شما !!

Chip سگ هوشمند شما!

امروزه فرهنگ آپارتمان نشینی در اکثر نقاط جهان، از نگه داشتن حیوانات در خانه ممانعت می کند .این در حالیست که نمی توان از این حقیقت که حیوانات خانگی دوستی وفادار و مهربان برای انسان ها هستند نیز گذشت. در این میان چاره ای که دنیای رباتیک برایمان یافت، ربات های حیوان نمایی مثل chip بود. چیپ محصولی از شرکتwoowee  واقع در هنگ کنگ است که به عنوان یک اسباب بازی هوشمند سر و صدای زیادی به پا کرده است.

 این سگ ربات علاوه بر سرگرم کردن شما مانند یک حیوان واقعی، دردسرهای کمتری هم دارد؛ از این جهت که به غذا احتیاج ندارد، بیمار نمی شود و تنها وظیفه ای که در قبال او دارید تعلیم و تربیت اوست. چیپ با کمک سنسور های شناسایی صدا، صاحبش را می شناسد و در برابر هر فرمانی که به او بدهند واکنشی نشان خواهد داد و در حین برقراری ارتباط با محیط پیرامون و یادگیری مسائل مختلف، اوقات خوشی را برای شما و خانواده تان رقم می زند.

لازمه تربیت چیپ در اختیار داشتن دستبند هوشمند و اپلیکیشن مربوطه است. تا زمانی که دستبند را در دستتان دارید چیپ به فرمان شما راه میرود، می رقصد، با فشردن دکمه لایک متوجه می شود از کدام حرکت او خوشتان آمده و بیشتر روی یاد گیری آن تمرکز می کند. همچنین در صورت گم شدن چیپ تنها کافیست دکمه مربوطه را فشار دهید تا با ایجاد صدا محل دقیق خودش را به شما اعلام کند.

علاوه بر فرمان برداری چیپ، خود مختاری و ابراز احساساتش او را دوست داشتنی تر نیز جلوه می دهد. زمانی که خسته می شود چشم های قرمز و خوابالودش را نشان می دهد و حتی بدون نیاز به دستوری از جانب شما به سمت جایگاه شارژش می رود؛ بعد از یک استراحت کوتاه با انرژی دوباره شروع به بازی کردن می کند.

حتی توپی مخصوص خودش دارد که از بازی با آن بسیار لذت  می برد. هرچه بیشتر با چیپ وقت بگذرانید امکانات جدید تری از او برایتان کشف می شود پس معطل نکنید و جزو اولین اشخاصی باشید که اوقات فراغتشان را با تعامل همراه با یک ربات هوشمند می گذرانند.مطالب زیر را حتما مطالعه کنید


نظرات


برای ثبت نظر وارد وبسایت شوید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید @RobaticSchool