درباره رباتیک اسکول

درباره رباتیک اسکول

درباره رباتیک اسکول

امروزه تکنولوژی مبنای پیشرفته بودن کشورها شناخته میشود. از این رو AI (هوش مصنوعی) در صدر جدول، به عنوان عنصر تعیین کننده این مبنا با پررنگ تر کردن نقش خود در دستگاه ها و ابزارآلات، تاثیر به سزایی در پیشبرد این امر داشته است. همانطور که میدانید رباتیک یکی از مظاهر اصلی ترکیب هوش مصنوعی و ابزارآلات مکانیکی است که امروزه هر روز خبرهای داغی در سطح جهان با خود به همراه دارد. 

رباتیک اسکول سال 98 فعالیت خود را با محوریت آموزش جامع رباتیک شروع کرد. این وبسایت با هدف جامعیت بخشیدن به مقوله مهم رباتیک در سطح کشور امکانات زیادی را در این حوزه برای شما عزیزان فراهم کرده است.

به صورت کلی در رباتیک اسکول میتوانید به سه روش به آموزش بپردازید. بخش اول مربوط به آموزش آنلاین میباشد که در این قسمت با استفاده از سرورهای قوی، زیرساخت خوبی بسیار جهت برگزاری این کلاس ها برای علاقمندان عزیز محیا شده است.

بخش دوم مربوط به آموزش های آفلاین میباشد. به این صورت که میتوانید از قسمت آموزش های آفلاین، بسته به رده سنی و سطح آموزشی خود بسته مورد نظر را خریداری کرده به صورت خودآموز و پروژه محور در منزل مشغول آموزش باشید. اما فراموش نکنید در این روش هم تنها نیستید. اساتید شما به صورت روزانه آماده ی پاسخگویی به شما خواهند بود.

و بخش سوم مربوط به آموزش های حضوری است که بسته به موقعیت جغرافیایی خود میتوانید به نزدیک ترین کلاس های آموزشی دسترسی پیدا کرده و در کلاس های حضوری آموزش خود را شروع کنید.

همینطور در قسمت فروشگاه رباتیک میتوانید تمامی قطعات رباتیک مثل قطعات الکترونیکی، قطعات مکانیکی، انواع ربات و انواع پکیج های آموزشی رباتیکی را خریداری کرده و از طریق پست درب منزل تحویل بگیرید.

اما در وبسایت رباتیک اسکول علاوه بر آموزشگاه و فروشگاه رباتیک امکانات دیگری نیز موجود است. شما میتونید در قسمت نمایشگاه رباتیک ربات های دست ساز خود را بفروش برسانید و یا ربات هایی ک دیگران ساخته اند را بخرید. اما قسمت آخر که مخصوص دوستان رباتیک کار هست قسمت پروژه رباتیک میباشد. شما در این قسمت، اگر تخصصی در زمینه ساخت ربات دارید میتوانید از طریق فرم موجود در صفحه اطلاعاتتان را برای ما ارسال کنید و ما در کمترین زمان آن ها را بررسی کرده و به صورت پروفایل در وبسایت، در معرض نمایش قرار میدهیم. اما فراموش نکنید ما در وبسایت رباتیک اسکول مطالب رایگان بسیار زیادی هم داریم. مطالبی مثل مجله رباتیک که میتوانید از آخرین تغییرات دنیای تکنولوژی و رباتیک در سطح جهان با خبر شوید؛ قسمت مقاله رباتیک که میتوانید از آخرین مطالب روز دنیا بهرمند شوید و قسمت معرفی نامه رباتیک که میتوانید به صورت ویدیو تمامی ترفندهای ساخت ربات رو یاد بگیرید.

همینطور امکانات متعدد بسیار دیگری مانند تعیین تست سطح آموزشی، مسابقات رباتیک و...  که جهت تکمیل روند آموزش برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است.

ما در وبسایت رباتیک اسکول هر آنچیزی که از رباتیک میخواهید را فراهم کرده ایم.مطالب زیر را حتما مطالعه کنید


نظرات


برای ثبت نظر وارد وبسایت شوید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید @RobaticSchool