چرا آموزش رباتیک ایده خوبی برای سرگرمی و آموزش در تابستان است؟

چرا آموزش رباتیک ایده خوبی برای سرگرمی و آموزش در تابستان است؟

چرا آموزش رباتیک ایده خوبی برای سرگرمی و آموزش در تابستان است؟

در تابستان مدرسه تعطیل می‌شود! اما، این بدان معنا نیست که یادگیری متوقف می‌شود. تابستان بهترین زمان برای ترغیب بچه‌ها به ادامه یادگیری مهارت‌هایشان یا یادگیری مهارت‌های جدید است. مشغول نگه داشتن بچه‌ها با کلاس‌های آموزشی می‌تواند به آنها کمک کند تا در تابستان مهارت و حرفه یاد بگیرند و همزمان سرگرم شوند.

آموزش‌ رباتیک یکی از راه‌های فعال نگه داشتن ذهن کودکان در تابستان است. اگر تجربه شرکت در کلاس رباتیک ندارید، در اینجا چندین دلیل را برای شما توضیح دادیم که «چرا کلاس‌های رباتیک ایده خوبی برای یادگیری یک مهارت جدید در تابستان است.»

1-آموزش رباتیک می تواند از هدر دادن زمان در فصل تابستان جلوگیری کند

در طول تابستان، کودکان سرگرم بازی می‌شوند و آنچه را که در طول سال تحصیلی یاد گرفته‌اند، فراموش می‌کنند. مطالعات نشان می‌دهد که در طول تابستان، حدود 20 درصد از دانش‌آموزان 7 تا 12 ساله، مهارت‌هایی که در طول سال تحصیلی بدست آورده‌اند و 27 درصد از آنچه را که در ریاضیات آموخته‌اند، از یاد می‌برند.

درگیر نگه داشتن ذهن بچه‌ها با کلاس‌های رباتیک، از تلف شدن بیهود وقت آن‌ها در تابستان جلوگیری می‌کند. وقتی بچه‌ها فعال هستند، از ذهن خود استفاده می‌کنند که به پیشرفت و پویایی آنان کمک می‌کند!

5 سوال رایج والدین درباره کلاس های رباتیک

2-در کلاس های رباتیک بچه ها یاد می گیرند تا مسائل پیچیده را به تنهایی حل کنند

برخی از والدین تصور می‌کنند که دوره‌های رباتیک فقط به کودکان یاد می‌دهد که چگونه ربات بسازند. در حالی که به بچه‌ها کمک می‌کند تا یاد بگیرند که چگونه مشکلات و مسال پیچیده را به تنهایی حل کنند. چون برخی از ایده‌های آن‌ها ممکن است در اولین تلاش اجرا نشوند، یاد می‌گیرند که چگونه مشکلات را حل کنند. این مهارت‌های حل مسئله، مهارت‌هایی هستند که در هر زمانی از طول سال می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

3- رباتیک به کودکان یاد می‌دهد که با یکدیگر همکاری کنند

از آنجایی که ممکن است برخی از دوستی‌ها در تابستان از بین برود، کلاس‌های رباتیک می‌تواند این خلأ را پر کند. در طول دوره، بچه‌ها می‌توانند با افراد دیگری که با آن‌ها علایق مشترک دارند، آشنا شوند. نه تنها می‌توانند از یکدیگر ایده بگیرند، بلکه می‌توانندبا یکدیگر دوست شوند.

همکاری در کلاس رباتیک

4- در یکی از دوره های رباتیک آموزشگاه Robaticschool شرکت کنید

در رباتیک اِسکول، ما کلاس‌های رباتیک آنلاین و حضوری را برای رده سنی 7 تا 17 سال برگزار می‌کنیم. کودکان نباید لذت یادگیری رباتیک را در تابستان از دست بدهند. دانش‌آموزان در مدرسه رباتیک ما، می‌توانند یاد بگیرند که چگونه خلاقیت‌هایی را که برای خود یک رویا می‌دانستند، به واقعیت تبدیل کنند.

5- رباتیک می تواند برای کودکان سرگرم کننده باشد

ساخت ربات‌هایی که به حرف‌های ما گوش می‌دهند و دستورات ما را انجام می‌دهند، می‌تواند یک فعالیت واقعاً هیجان‌انگیز در هنگام آموزش رباتیک به دانش‌آموزان در کلاس باشد. جدا از اینکه سرگرم کننده است، خلاقیت را نیز به جریان می‌اندازد و در نتیجه از ذهن به خوبی استفاده می‌کند.

جمع بندی

برای یک کودک، ارتباط یک مهارت مهم است که در تمام مراحل زندگی به آن نیاز دارد. کودکان علاوه بر اینکه رباتیک یاد می‌گیرند، درک می‌کنند که چگونه با فناوری ارتباط برقرار کنند. با این کار، آنها همچنین می‌آموزند که ایده‌های پیچیده را به ایده‌های ساده‌تری تقسیم کرده و با دیگران به اشتراک بگذارند.

«رباتیک، درس زندگیست!»



مطالب زیر را حتما مطالعه کنید


نظرات


برای ثبت نظر وارد وبسایت شوید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید @RobaticSchool